• Lietuviškai
  • English
  • Русский

UAB « Norspeda Logistics » savo veiklą pradėjo 2007 metais Klaipėdos uoste.  Tai – patikima, šiuolaikiška, jauna ir energinga kompanija su ilgametę patirtį logistikos ir agentavimo srityje turinčia komanda. Įmonė teikia Darbuotojų Atrankų ir Jūrininkų įdarbinimo tarpininkaujant, krovinių ekspedijavimo, laivų agentavimo, muitinės tarpininkų paslaugos, pervežimo sausumos, jūrų ir visų tipų vagonais ( įskaitant temperatūrinį rėžimą palaikančius) geležinkelio transportu, krovos bei kitas susijusias paslaugas.

Kompanija specializuojasi Šaldytų produktų logistikos srityse ir Jūrininkų įdarbinimo tarpininkaujant. Sukauptos žinios ir įgauta daugiametė praktika dirbant su šiais kroviniais leidžia įmonei užtikrinti patikimą, kokybišką ir savalaikį paslaugų atlikimą.

UAB « Norspeda Logistics » pagrindinį dėmesį skiria atsakingam bei lanksčiam požiūriui į klientą – visi mūsų klientai yra mums labai svarbūs ir kiekvienam iš jūsų rasim tinkamiausią logistikos sprendimą ir geriausias kainas, siekiant sėkmingo ir ilgalaikio šalių bendradarbiavimo.

Transportuojame krovinius į NVS šalis (Kazachstaną , Baltarusiją, Rusiją, Ukrainą ir kt.), Europą, Centrinę Aziją.

Pagrindinis UAB « Norspeda Logistics» veiklos principas ir tikslas – atlikti paslaugą ar pristatyti krovinį į nurodytą vietą už palankiausią kainą, laiku ir saugiai. Todėl patikėkite savo krovinį UAB «Norspeda Logistics» profesionalams.