• Lietuviškai
  • English
  • Русский

UAB « Norspeda Logistics » savo veiklą pradėjo 2007 metais Klaipėdos uoste.

Kompanija specializuojasi Darbuotojų Atrankų ir Jūrininkų įdarbinimo tarpininkaujant, Šaldytų produktų logistikos srityse. Sukauptos žinios ir įgauta daugiametė praktika dirbant su šiais kroviniais leidžia įmonei užtikrinti patikimą, kokybišką ir savalaikį paslaugų atlikimą.

Mes taip pat teikiame laivų agentavimo, įgulos keitimo paslaugos, krovinių ekspedijavimo, muitinės tarpininkų paslaugos, pervežimo sausumos, jūrų ir visų tipų vagonais ( įskaitant temperatūrinį rėžimą palaikančius) geležinkelio transportu, krovos bei kitas susijusias paslaugas.

Tai – patikima, šiuolaikiška, jauna ir energinga kompanija su ilgametę patirtį logistikos ir agentavimo srityje turinčia komanda.

UAB « Norspeda Logistics » pagrindinį dėmesį skiria atsakingam bei lanksčiam požiūriui į klientą – visi mūsų klientai yra mums labai svarbūs ir kiekvienam iš jūsų rasim tinkamiausią sprendimą ir geriausias kainas, siekiant sėkmingo ir ilgalaikio šalių bendradarbiavimo.

Pagrindinis UAB « Norspeda Logistics» veiklos principas ir tikslas – atlikti paslaugą ar pristatyti krovinį į nurodytą vietą už palankiausią kainą, laiku ir saugiai.

david-iskander-iWTamkU5kiI-unsplash